Sprawiliśmy sobie lokum w Lublinie

Całe życie razem z współmałżonkiem niesłychanie dużo pracowaliśmy dlatego że potrzebowaliśmy kupić mieszkanie. Przez większość lat mieszkaliśmy u bliskich, toteż nie było miło. Planowaliśmy kupić nieruchomość z oszczędności, zaś pozostałą część pieniędzy zyskać od instytucji bankowej.

nowoczesny dom
Niemało dni spędziliśmy na oglądanie różnych mieszkań, jednak pół roku potem finalnie odszukaliśmy wspaniałe cztery kąty. Były to cztery pomieszczenia, pokój z aneksem kuchennym i wspaniała łazienka. Całokształt należało wykończyć dlatego że było to mieszkanko w stanie deweloperskim. Na szczęście zdobyliśmy zobowiązanie finansowe od banku wobec tego byliśmy w stanie rozpocząć działania. Razem z partnerem wzięliśmy trzy tygodnie urlopu w pracy oraz zwróciliśmy się z prośbą do rodziny o pomoc. Na miejsce przybyła drużyna pałająca się wyposażaniem apartamentów. Posiadaliśmy projekty w jaki sposób powinien wyglądać należące do nas gniazdko toteż dokładnie je scharakteryzowaliśmy. Pragnęliśmy zyskać antresolę a dodatkowo pokój z aneksem kuchennym. Poza tym wymagałam pokoju do pracy zaś współmałżonek potrzebował posiadać solidną kuchnio-jadalnię ponieważ uwielbia kucharzyć. Już po podsumowaniu wydatków wyszło na jaw, iż zapłacimy za zrobienie nabytego mieszkania ok. 120 tys. złotych. Łącznie z ceną za dom mieliśmy wydać niemal 500 tys. złotych.
dom z trawnikiem

Największe marzenia zostały spełnione

Czynności połączone z zrobieniem apartamentu zajęły w przybliżeniu 3 tygodnie. Zarezerwowaliśmy najbardziej obeznaną ekipę zaś przy okazji sami kupowaliśmy potrzebne towary. Wyłoniliśmy panele a także zamontowaliśmy okna aluminiowe Optimus System, jakie poleciła mojej osobie siostra. Były otwierane bezpośrednio na piękny balkonik i wyróżniały się lekką zabudową przesuwną. Wszystkie pokoje przedstawiały się w istocie uroczo. Mieliśmy wyłącznie kłopoty ze zrobieniem aneksu kuchennego, bowiem sprzęty, jakie wcześniej wypatrzyliśmy nie były gotowe na czas. Ostatecznie jednakże kupiliśmy inne artykuły, jakie także cudownie harmonizowały pomieszczeniem. Zaraz po położeniu podłóg mieliśmy możliwość przywieźć pozostałe sprzęty a potem wszystko uprzątnąć. Po miesiącu przenieśliśmy się do nowego domu wraz z wszystkimi rzeczami.

Weselimy się z poczynionego zakupu

Dziś jestem przekonana, iż nabycie naszego domu stanowi niesłychanie trafne rozwiązanie. Mamy swój domek więc nie ma konieczności przebywać u bliskich. Pokaźna przestrzeń a także idealne wykończenia czynią, iż nawet nie mamy chęci specjalnie opuszczać mieszkania po skończonej pracy. Swojsko nam przesiadywać przy telewizji oraz sycić się każdą minutą. Choć mamy w obowiązku uregulować kredyt to nabycie nieruchomości wywołuje, iż nareszcie możemy się czuć swobodnie oraz jednocześnie mamy majątek na własność.